Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
11 arusha luajnë në pemë FOTO)
English

11 arusha luajnë në pemë FOTO)

Për këdo që i sheh për herë të pare dhe që nuk ka shumë informacion mbi këlyshët e arinjve, do të mendojë se arushët e vegjël janë ngjitur në pemë për të gjetur një vend shpëtimi të sigurt pasi janë lënë në mëshirë të fatit nga prindërit e tyre.


Por në të vërtetë ata janë kacavirrur në trungun e pemës pasi e konsiderojnë sheshin më të mirë të lojrave të tyre.

Ata duken se janë të lumtur dhe se si kapërcejnë edhe mbi njëri tjetrin.

Por 11 këlyshët mund dhe të jenë të rrezikuar pasi mund të bien nga pema, për shkak se janë ende të pastërvitur mirë.

KOMENTE