Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
11 vjeçari bie nga ballkoni i pallatit
English

11 vjeçari bie nga ballkoni i pallatit

Pasditen e sotme në qytetin e Sarandës, 11-vjeçari A.B. ka rënë nga ballkoni i pallatit ku jetonte.

Me urgjencë është transportuar në spitalin e Sarandës dhe më pas me helikopter drejt spitalit ushtarak të Tiranës për shkak se dëmtimet e tij janë të rënda.

Për momentin nuk jepen informacione nga burimet e spitalit të Tiranës rreth gjendjes së 11 vjeçarit.

KOMENTE