Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Burri hedh të brendshmet e gruas në rrugët e qytetit dhe autostradë
English

Burri hedh të brendshmet e gruas në rrugët e qytetit dhe autostradë

Gruaja pas abuzimit për një kohë të gjatë nga i shoqi i saj nuk duroi më por e denoncon në polici dhe ajo merret në mbrojtje nga policia.

Burri 54 vjeçar i inatosur merr të gjitha të brendshmet e saj dhe i shpërndan gjatë rrugës në autostradë.

James Klutch nga Pensilvania ka dashur të poshtërojë gruan në këtë mënyrë.

Kur gruaja u kthye në shtëpi burri përsëri filloi ta gjuajë me grushta në fytyrë aq sa e kishte lënë pa frymë.

Ai u arrestua dhe u dënua me një shumë 250 000 dollarë. Ndërkohë ka pranuar se ka dashur të fyejë gruan në këtë mënyrë.

KOMENTE