English

Fustani i nuses, super seksi (FOTO)

Vajzat kur martohen zgjedhin një fustan tradicional dhe vello martesore, ose fustane tepër moderne që mund t'i ketë veshur edhe ndonjë person i famshëm.
Kështu ka ndodhur edhe me Lady Mary Charteris.

Modelja aristokrate 24 vjeçare në martesën e saj këtë fundjavë me të dashurin e saj muzikant Robbie Furze, ka zgjedhur një fustan të dizenjuar nga Pam Hogg - i cili ishte veshur nga e famshmja Lady Gaga.

Befasi, veshje e çuditshme, por me siguri Gaga do të ndihet krenarë, dhe të gjithë sytë e pjesëmarrësve ishin te fustani i nuses.
Të pranishëm në dasëm ishte dhe këngëtarja Lily Allen me burrin dhe vajzën e tyre.

Të tjerë pjesëmarrës të njohur në fusha të ndryshme ishin pjesëmarrës.

KOMENTE