Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Justin Bieber ka shmangur për mrekulli aksidentin
English

Justin Bieber ka shmangur për mrekulli aksidentin

Justin Bieber besohet të ketë shmangur një përplasje me makinë të premten pasdite pas dy paparacët filluan ta ndiqnin atë në Los Anxhelos.

18-vjeçari u ndalua për dritaret e ngjyrosura në makinën e tij Fisker Karma sportive, pasi një oficer Highway Patrol Kaliforni vuri re se një automjet ecte në mënyrë "agresive" pas tij.
Sipas TMZ , dy fotografë nxituan në skenën, duke humbur kontrollin e automjeteve të tyre dhe goditjen në një tjetër kur trafiku ishte tepër i rënduar në Ventura Boulevard.

Nuk ka raportime për incidente.
TMZ raporton se ai po ecte shpejt për t'i shpëtuar paparacëve.
Bieber ishte ndaluar dhe gjobitur edhe muajin e kaluar për tejkalim shpejtësie.
Automjeti i Bieber automjeti ka një shpejtësi maksimale prej 125mph dhe mund të shkojnë nga zero në 60 për 6.3 sekonda.

KOMENTE