Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Arnold Schwarzenegger ka ngatërruar makinë
English

Arnold Schwarzenegger ka "ngatërruar" makinë

Arnold Schwarzenegger si duket ka bërë zgjedhjen e gabuar në blerjen e fundit të makinës së tij. Ajo edhe pse është një makinë e shtrenjtë dhe e përshtatur me të gjitha obsionet edhe si luftën kundër zjarreve pyjore, kryerjen e operacioneve të shpëtimit gjatë katastrofave ose mbajtjen e linjave të furnizimit me energji elektrike, por Schwarzenegger është parë javën e kaluar që qafa e tij në makinë ishte e mbledhur që të lë të kuptohet se makina është e vogël, pra nuk ka lartësinë e duhur, për aktorin dhe politikanin muskuloz.

E megjithatë ai ka arritur të ikë pa u shqetësuar fare edhe pse për kamerën dukej sikur ishte në siklet.

KOMENTE