Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Avioni Boeing Business Jet 747-8, superluksoz për fjetje
English

Avioni Boeing Business Jet 747-8, superluksoz për fjetje

Dhe problemi i gjumit në avion u zgjidh.

Boeing Business Jet 747-8 është avioni i cilika në kabinë të veçantë ku mund të flenë personat.
Aeroloft 747, ishte i përshtatshëm për 8 persona te Jet 747-8 kemi dhe 400 metra më shumë duke u bërë një zonë tepër luksoze për VIP-a, politikanë dhe biznesmen, pra paguaj dhe je në atë zonë fjetje.
Kabina e gjumit është e vendosur në kuvertën kryesore të 747, midis kuvertës së sipërme dhe bishtit të avionit.

Lufthansa, Britishairways, janë avionët e parë me të cilët ju mund të udhëtoni.

KOMENTE