Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Eva Longoria në një romancë të re
English

Eva Longoria në një romancë të re

Ajo ka filluar dy kapituj të rinj në karrierën e saj dhe jetën romantike, por një gjë mbetet konstante rreth Eva Longoria-s, ajo gjithmonë duket e mrekullueshme.

Ajo ishte tepër e mahnitshme dhe është kapur nga kamerat pas daljes nga një shfaqje Broadway dhe darkë në Nobu me yllin Mark Sanchez ... i cili arriti të qëndrojë jashtë shkrepjes së aparatit.

Ajo është ndarë nga ish i dashuri i saj Eduardo Cruz edhe pse u ribashkuan përsëri në pranverën e këtij viti, por përsëri pas pushimeve të tyre në Spanjë ata u ndanë përsëri dhe ndërkohë Eva u shkëput plotësisht edhe nga familja 'Desperate Housewives'pas xhirimeve të fundit.

Ajo ka filluar një jetë të re pse jo dhe një romancë të re edhe pse ka shumë rezerva në shfaqjen e tyre.
Mark Sanchez dhe Eva janë parë me pushime në Karaibe por akoma duhet të presim ...

KOMENTE