Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Konkurs bukurie për nënat shtatzëna (FOTO)
English

Konkurs bukurie për nënat shtatzëna (FOTO)

Edhe pse jeni shtatzënë nuk do të thotë se puna juaj apo karriera do të ndryshojnë, madje organizohen konkurse për nënat e reja shtatzëna.

Kështu ka ndodhur për të 8-in vit radhazi, ku 15 nëna të reja shtatzëna kanë marrë pjesë në konkurrsin Pre-Labor Day Bikini, në Houston.

Përveçse ato ecnin në pistë me rroba banje ato kanë treguar dhe aftësitë e tyre prindërore përmes pyetjeve të ndryshme si dhe aftësi të tjera se çfarë janë në gjendje të bëjnë.
Gratë duartrokiteshin nga bashkëshortët apo dhe nga të dashurit e tyre.
Jennifer Clay ka qënë nëna e re 32 javë shtatzanë që ka fituar çmimin e parë.

Për fitueset u shpërndanë çmime të ndryshme si dhe shërbime si kamera dixhitale, shërbime për trajtimin e dhëmbëve, të trupit etj.

KOMENTE