Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Skena seksi lezbike, vetëm për para
English

Skena seksi lezbike, vetëm për para

Ajo e bëri emrin e saj, duke marrë para dhe dhurata nga njerëzit e pasur, por Danica Thrall, pjesëmarrëse e Big Brother, ka zbuluar një anë të errët në karrierën e saj të paqartë.
Modelja 24-vjeçare ka pranuar se ka realizuar skena seksi lezbike në kanalet X-rated pasi ka pasur nevojë urgjente për të holla.
Në një intervistë për Daily Star, ajo tha: "Kjo ishte me të vërtetë një kohë e vështirë për mua pasi unë nuk kam mundësi të tjera.

Ajo është shprehur se nuk bëhem kurrë pishman për karrierës si aktore me skenat e bëra në kanalet televizive për të rritur.

E njohur për flirtimin e saj të pamëshirshëm brenda shtëpisë së Big Brother, pohoi se ajo nuk pendohet për të kaluarën e saj të "sëmurë".
"Unë me të vërtetë kisha nevojë për para - Unë kam qenë e dëshpëruar. Kur keni nevojë për të holla në çast, ju bëni gjëra që ndoshta nuk duhet. Kështu qënuk më vjen keq pasi nuk kisha tjetër zgjidhje."

Por natën e premte ajo është dëbuar nga edicioni Big Brother, dhe shpërtheu në lot pasi kolegu i saj i shtëpisë e quajti atë një prostitutë, ndërkohë ajo nuk e pranon një gjë të tillë.

E megjithatë ajo di si të bëjë para. Përmes faqeve të saj, bisedon me fansa të pasur të cilët ofrojnë dhurata tepër të shtrenjta për të, por ajo asnjëherë nuk i premton për takime me ta.

KOMENTE