Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Tomas De Vincenti dhe supergoli i tij për Greqinë (VIDEO)
English

Tomas De Vincenti dhe supergoli i tij për Greqinë (VIDEO)

Një gol që nuk përshkruhet me fjalë, tepër i jashtëzakonshëm është realizuar nga Tomas De Vincenti.
Lojtari aregjentinas luan me Greqinë dhe pikërisht me ekipin grek Gianina dhe goli i tij është shënuar në ndeshjen me Panathinajkosit, ku e gjithë ndeshja përfundoi 1:1.
Video e para paraqet golin e Tomas De Vincenti dhe në të dytën golin e Paolo Di Kanios shënuar në 2007, pasi kanë tepër ngjashmëri.

video 1
1311

video 2
1312

KOMENTE