Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Victoria Beckham, vesh të kundërtën e asaj që ka thënë
English

Victoria Beckham, vesh të kundërtën e asaj që ka thënë

Gjatë vitit më parë, ajo kishte deklaruar se kurrë nuk do të donte të dilte në rrugë me tuta.
Por shpejt brenda 4 muajve nga fjala që kishte thënë, Victoria Beckham ka shkuar plotësisht kundër me fjalët e saj.
Ajo "hodhi poshtë" takat e larta dhe fundet apo fustanet e markës së vet, dhe ka veshur një kostum sportiv tutash grij dhe atlete jeshile.

Kjo është një gjë e rrallë për të parë ndonjëherë yllin e ish Spice Girls 38 vjeçare, të largohet nga shtëpia pa një prej artikujve të saj të markave të veta.

Dhe kjo ishte e gjitha për të mbështetur djalin e saj Brooklyn, 13 vjeçar në kampin e tenisit.

KOMENTE