English

Plagosen 3 adoleshentë, pasi u shpërthen granata

Plagosen në lagjen Kombinat Tiranë tre adoleshentë A.XH.,B.XH. dhe A.M.
Të tre adoleshentët po luanin në rrugën "Hamdi Cenoimeri, me ndezëse kapsollash dhe granatash kur papritur një prej granatave ka shpërthyer.

Të tre adoleshentët u transportuan me urgjencë në spitalin ushtarak Tiranë ku janë jashtë rrezikut për jetën.

Policia po heton mbi zbardhjen e plotë të ngjarjes.

KOMENTE