Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Rihanna dhe pamja e saj me flokë tepër të shkurtër (FOTO)
English

Rihanna dhe pamja e saj me flokë tepër të shkurtër (FOTO)

Ajo i ndryshon modelin e flokëve të saj ashtu si shumica e femrave mund të ndërrojnë çantat.

Por dje Rihhana ka bërë një ndryshim drastik si ajo ka marrë pjesë në MTV Video Music Awards, në Los Angeles.

Ajo ka prerë flokët e saj shumë shkurt duke nxjerë më në pah sytë e saj që shkëlqejnë.

Fotot tregojnë disa nga modelet e "kokës" së Rihanës gjatë kohëve të fundit.

KOMENTE