English

Beyonce dhe burri i saj Jay Z, të marrosur pas vajzës së tyre

Beyonce ashtu si në skenë ajo duket po aq e ëmbël dhe e kujdesshme në rolin e saj sinënë ndj vajzës së saj Blue.
Mbështetur në një hottub në një jaht privat pas një udhëtim rraskapitës jetski, ylli i pop ka pushuar në bregdetin piktoresk francez si ajo përkëdhelte dhe lodronte me fëmijën e saj dje.

Më pas dhe rapperi milioner, bashkëshorti Jay Z erdhi së bashku dhe filloi të luajë me vajzën e tyre, ndërsa gruaja e tij ishte duke kthyer një gotë verë.

Çifti është parë i marrosur pas vajzës së tyre siata e mbulonin me puthje dhe përqafime edhe gjatë kohës që i bënin asaj dush.

Por çifti ka gjetur edhe kohë për romancë, si ata kanë ikur jashtë për një darkë intime në restorantin Michelangelo në Antibes, Francë, të mërkurën.


Read more: http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2200030/Beyonce-makes-motherhood-look-fabulous-relaxes-baby-Blue-hot-tub-yacht-jetski-ride.html#ixzz25ryMr75B

KOMENTE