Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Rita Ora një befasi në MTV Video Music Awards (FOTO)
English

Rita Ora një befasi në MTV Video Music Awards (FOTO)

Të gjitha me ndryshime. Edhe Rita Ora nuk ka mbetur pa rënë në sy si ajo morri pjesë në mbrëmjen e madhe të MTV Video Music Awards.

Ajo e veshur e gjitha nën një kosum ari shkëlqente aq sa ka tërhequr dhe vëmendjen e kamerave.

Ajo ka bërë një befasi me pamjen dhe muzikën e saj në tapetin e kuq këtë vit, që nuk do të harrohet kollaj.
Ajo i ka vënë qëllim vetes se do të hyjë në ajkën e listës me këngëtarët më të mirë amerikanë dhe duket se është në rrugë të mbarë.

I urojmë fat shqiptares nga Kosova.

KOMENTE