English

Rita Ora një befasi në MTV Video Music Awards (FOTO)

Të gjitha me ndryshime. Edhe Rita Ora nuk ka mbetur pa rënë në sy si ajo morri pjesë në mbrëmjen e madhe të MTV Video Music Awards.

Ajo e veshur e gjitha nën një kosum ari shkëlqente aq sa ka tërhequr dhe vëmendjen e kamerave.

Ajo ka bërë një befasi me pamjen dhe muzikën e saj në tapetin e kuq këtë vit, që nuk do të harrohet kollaj.
Ajo i ka vënë qëllim vetes se do të hyjë në ajkën e listës me këngëtarët më të mirë amerikanë dhe duket se është në rrugë të mbarë.

I urojmë fat shqiptares nga Kosova.

KOMENTE