English

Presidenti amerikan Barack Obama bleu 20 pica (VIDEO)

Pronari i një dyqani Picash në Florida ka befasuar Presidentin amerikan Barack Obama, kur ai e ngriti atë në krahë, duke i dhënë atij një përqafim të madh gjatë një turneu të fushatës.

Z. Obama tha se Scott Van Duzer, një burrë i gjatë muskuloz, ai ishte pronari më i madh i dyqn picash që kishte parë ndonjëherë.

Pronari i picave ka votuan për Obamën katër vjet më parë dhe tha se ai synon të bëjë të njëjtën gjë këtë vit.

Z. Van Duzer tha për BBC News se presidenti kishte urdhëruar 20 pica dhe të paguara me para në dorë. Ai tha se ishte një takim i madh dhe se zoti Obama qëndroi për 20 minuta.
1327

KOMENTE