Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
E zë gjumi në timon, gjen vdekjen Altin Kurti
English

E zë gjumi në timon, gjen vdekjen Altin Kurti

Në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, në vendin e quajtur Plezhë, ka humbur jetën 21 vjeçari malazez.

Altin Kurti me makinën tip Wolksvagen Golf 5 me targa Ulqini ka dalë nga rruga dhe ka goditur trafik ndarësen.

Burime nga policia thonë se shkak për aksidentin ka qënë përgjumja e shoferit i cili udhëtonte nga Tirana për në Ulqin.

Burime të tjera thonë se viktima është i afërt edhe me kreun e Vetëvendosjes Albin Kurti.

KOMENTE