Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Victoria Beckham më në fund ka qeshur, edhe pse urren qeshjen e saj (FOTO)
English

Victoria Beckham më në fund ka qeshur, edhe pse urren qeshjen e saj (FOTO)

Ajo ka habitur tifozët kur ajo përfundoi shfaqjen e saj të modës në New York Fashion Week me një zbardhje dhëmbësh.
Por si ajo festoi suksesin e saj në këtë ngjarje me burrin David, natën e fundit (e diel), Victoria Beckham ishte kthyer përsëri në zymtësinë e saj.
38-vjeçarja projektuese shpërtheu në të qeshura dhe kjo nuk i shpëtoi dot kamerave që ishin gjithandej edhe kur ata ishin duke lënë restorantin Balthazar në Nju Jork pas një vakti festiv.

Ndërsa Victoria dukej elegante në një dizajn nga koleksioni i saj i ri, David dukej energjik si gjithmonë me pantallonat e tij të zeza dhe xhaketë kafe me këmishë të bardhë dhe kravatë ngjyrë kafe.
Victoria, e cila më parë ka thënë se ajo e urren mënyrën se si ajo duket kur ajo buzëqesh, është parë me duart e saj mbi gojën e saj për të fshehur buzëqeshjen e saj pas shfaqjes.

KOMENTE