English

Lady Gaga tymos marihuanë në skenën e Amsterdamit (FOTO çmendurie)

Ajo është shquar për veshjet e saj të çmendura, por këtë radhë edhe më të çmendura.
Por këtë herë Gaga zbuloi gjithçka për tifozët e saj - shumë prej tyre të rinj - si ajo tymosi marihuanë në skenë.
Në një video të kapur në punën e saj në Amsterdam gjatë kësaj jave, këngëtarja është parë në mes të koncertit por në në një moment pauze, të ndezë një cigare të madhe dhe thithjen e saj që aq shumë e shijonte.

Ajo ka thënë për gazetën SUN, se pirja e drogës ka ndryshuar krejtësisht jetën e duke i dhënë frymëzim për muzikën e saj.
Për të treguar "mrekullitë" e marihuanës mjekësore, ajo tha se Amsterdami është vendi i duhur për të treguar ndjenjat e saj të drogës.
Ndërkohë shumë tifozë e vlerësuar sinqeritetin e saj.

KOMENTE