Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Xhirrafa bën xhiro në rrugët e Italisë, policia në ndjekje (FOTO)
English

Xhirrafa bën xhiro në rrugët e Italisë, policia në ndjekje (FOTO)

Xhirafa ka dalë nga kopshti i saj dhe ka vrapuar nëpër rrugët e qendrës së qytetit Imola, Itali.

Njerëzit largoheshin të frikësuar kur shikonin xhirafën por njëkohësisht ishin kuriozë të shihnin atë dhe ta fotografonin.

Por po aq të trembur ishin dhe policët, pasi ata mendonin se mund të bëheshe shkak i ndonjë aksidenti të mundshëm.
Roja e koppshtit shihet e shqetësuar dhe përpiqet ta ndalojë atë por ajo vrapon e kënaqur në lirinë e saj nëpër qytet.

Ajo vrponte policia e ndiqte dhe ndërkohë ajo pengohet në një rrjetë ku ajo përpiqej të kalonte.

Fati i mirë bëri që punonjësit e kopshtit dhe policia të ndihmonte xhirafën tashmë "jo të lumtur", të kthehej në shtëpinë e saj të mëparshme.

KOMENTE