English

Eva Longoria me të dashurin e ri futbollist

Ajo ka qenë e turpshme në marrëdhënien e saj të re me të dashurin futbollist Mark Sanchez.
Megjithëse në një ekskursion të fundit për të eksploruar apartamente në Manhattan ai tha një histori të ndryshme të shtunën, ndaj dyshja u vu nën vëzhgim në Park Avenue në Nju Jork

Eva dukej e hijshme dhe femërore, e veshur me një veshje të bardhë elegante me sandale ari.
Mark i veshur me pantallona të lirshme dhe bluzë me mëngë të shkurtra tepër sportive dhe i lirshëm.
Ndërkohë Eva është përballur me disa prej kritikëve më të vështirë të Amerikës, tifozë të skuadrës së të dashurit të saj.

Ata janë duke shpresuar se marrëdhënia me Longorinë nuk do të ketë një efekt negativ në punën e tij në fushë.

Ndërsa Longoria ka qenë relativisht mama në marrëdhënie, Sanchez ka qenë i heshtur.

Sanchez ka qenë i lidhur me një numër femrash të bukura muajt e fundit, duke përfshirë modelet Kate Upton dhe Hilary Rhoda, marrëdhënia e tij me Longoria është hera e parë që ai shfaqet në publik që dy vjet më parë kur përfundoi mardhënien me Jamie-Lynn Sigler.

Tifozët gjithashtu shpresojnë se Longoria të ketë një efekt të ngjashëm në Sanchez si Gisele Bundchen ka pasur te Tom Brady, i cili që nga viti i lidhjes me bukurinë braziliane, theu 4 rekorde në sezone dhe dy paraqitje Super Bowl.

KOMENTE