English

Coco Austin prezanton parashikimin e motit dhe do të jetë staf i kazinosë në Las Vegas

Coco Austin tashmë serioze me veshjet e saj kur është fjala për punë.

Megjithatë ajo ishte e sigurtë që sytë e të gjithëve ishin mbi të kur ajo doli nga studio "Good Day New York", në Nju Jork ditën e martë. Veshjet e saj të kombinuara por dhe pak transparente bënë që Coco të ishte në qendër të vëmendjes.

Ajo prezantoi në studio parashikimin e motit e veshur me një veshje të zezë dhe leopardi që i dha saj një shkëlqim.

Ajo së shpejti do të jetë Las Vegas në kazinonë Planet Hollywood, të quajtur Peepshow.

Gjithashtu Coco, foli për fansat e saj që nuk është shtatzënë edhe pse do të donte.
Ajo do të shkojë në Vegas për të filluar garën e saj më 3 dhjetor deri 10 mars.

KOMENTE