Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Miliarderi ofron 65 milion dollarë, për mashkullin që do të martohet me vajzën e tij lezbike
English

Miliarderi ofron 65 milion dollarë, për mashkullin që do të martohet me vajzën e tij lezbike

Një miliarder i njohur nga Hong Kong ka ofruar 65 milion $ për çdo burrë që do të jetë i aftë për të fituar dashurinë e saj dhe të martohet me vajzën e tij lezbike.

Manjati i pronave dhe anijeve, Cecil Chao premtoi publikisht "mirësitë e martesës", pasi daljes së një raporti se vajza e tij ishte e martuar me të dashurën e saj.

Ai i tha BBC-së se vajza e tij ishte "inteligjente dhe e bukur" dhe se ajo mund të "bëjë çfarëdo që ajo dëshiron", por tha se oferta e tij ka gjeneruar shumë përgjigje nga ofrues potencialë.

Ofertat kanë qënë nga e gjithë bota, Ethiopia, Stamboll, Amerika e jugut, Portugali etj.

KOMENTE