Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Nëna gjermane vret 5 foshnjat e saj të sapolindura
English

Nëna gjermane vret 5 foshnjat e saj të sapolindura

Një grua në veri të Gjermanisë u arrestuar pasi akuzohet për vrasjen e pesë foshnjave të porsalindura të saj.
28-vjeçarja ka pranuar tashmë se ka vrarë dy prej foshnjave tha policia.
Identiteti i saj nuk bëhet i ditur sipas ligjeve gjermane mbi privatësinë e personit.

Rasti kishte qenë nën hetime për vite, pasi trupi i një të porsalinduri u gjet në një fabrikë letre riciklimi pranë qytetit verior Flensburg në vitin 2006.

Një trup i dytë u gjet në një park makinash në vitin 2007.
"Ajo dyshohet gjithashtu se lindi dhe 3 fëmijë të tjerë dhe të 3 i ka vrarë tha policia në një deklaratë.
Tre trupa të tjera janë gjetur në bodrumin e shtëpisë së gruas, tha policia.

Gruaja kishte frikë se burri i saj do ta lërë atë, sepse ai nuk dëshironteshumë fëmijë, shpjegoi prokurori i çështjes. Ai nuk dinte asgjë nga pesë lindjet që ajo kishte bërë, shtoi ajo.

Ndërkohë çifti ka dy fëmijë të moshës tetë dhe 10 dhe 5 të tjerë që zonja i vrau.

Ka pasur disa raste në vitet e fundit në Gjermani që gratë kanë vrarë disa nga fëmijët e tyre.
Në vitin 2006, një grua u dënua për vrasje dhe është dënuar me 15 vjet burg për vrasjen e tetë foshnjave të porsalindura dhe varrosjen e tyre në vazo me lule në kopshtin e shtëpisë së prindërve të saj në afërsi të kufirit gjermano-polak.

KOMENTE