Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Plagoset me thikë adoleshenti gjatë një aktiviteti sportiv
English

Plagoset me thikë adoleshenti gjatë një aktiviteti sportiv

Sherret mes nxënësve në shkollë përsëri vazhdojnë.

Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme gjatë një aktiviteti sportiv pranë pallatit të sportit "Asllan Rusi" ku një adoleshent, identieti i të cilit nuk bëhet i ditur ka qëlluar me thikë një bashkëmoshatarin e tij.

I plagosuri u dërgua me urgjencë në spital ku po merr edhe ndihmën mjekësore ndërsa nuk dihen ende motivet e konfliktit mes dy adoleshentëve.

Forcat e policisë kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

KOMENTE