English

Policia e Fierit arreston policin e Tiranës me 2.5 kg marijuanë

Edhe punonjësit e policisë përfundojnë në pranga dhe këtë herë për posedim droge.

Policia e Fierit i ka vendosur pranga kolegut të tyre pasi e kanë kapur me 2.5 kilogramë marijuanë.

Erzen Rama, punonjës i policisë në Tiranë, së bashku me Hysni Hajdaraj u kapën me 2.5 kilogramë marijuanë ndërsa udhëtonin me makinë.

Asnjë informacion nuk bëhet publik lidhur me informatat dhe operacionin mbi kapjen e policit.

KOMENTE