Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Kristen Stewart, skena lakuriq në filmin e saj On The Road
English

Kristen Stewart, skena lakuriq në filmin e saj "On The Road"

Më në fund ajo ka zbuluar fotot e saj të fundit të realizuar për filmin e saj të ardhshëm On The Road, pa asnjë problem fare.

Ajo nuk ndihet fare në siklet kur ka realizuar edhe skenën për adaptimin në rolin e Marylou, si ajo hidhet në krevat lakuriq, por dhe në skena të tjera, madje edhe në makinë ku shoqërohet nga dy meshkuj të tjerë, ku dhe ata janë aktorë.

Ajo shprehet se nuk është asgjë, por vetëm pjesë e marrëveshjes. Filmi i përket vitit 1940 dhe flet rreth një udhëtimi me mikun e saj dhe disa të tjerë që kërkojnë famën e tyre.

Kristen Stewart thuhet se ka shpenzuar 4.8 milion dollarë për një shtëpi në Malibu

Ajo pas një skandali me drejtorin Rupert Sanders, është parë përsëri të ribashkohet me të dashurin e saj Robert Pattinson, por nuk dihet akoma se nëse ajo do të kthehet në Los Anxhelos për të qëndruar bashkë në shtëpinë e tij.

KOMENTE