Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
George Clooney, mbështetësi kryesor i Obamës, por dhe një politikan i mundshëm
English

George Clooney, mbështetësi kryesor i Obamës, por dhe një politikan i mundshëm

Ai është presidenti jozyrtar i Hollivudit, dhe shumë besojnë se do të jetë një politikan shumë shpejt.

George Clooney, 51 vjeç, ishte pjesë e fushatës për mbledhejn e fondeve per presidentin Barak Obama të mbajtur në teatrin Nokia, në Los Anxhelos.

Ai u bashkua me të dashurën e tij Stacy Keibler, 32, tepër mahnitëse në një fustan blu sikur donte të tregonte se ishte gruaja e një politikani të ardhshëm.

Ai dhe të gjithë Keibler amerikanë janë zbavitur me miqtë e George në sferën politike të medias gjatë verës mbi brigjet e liqenit Como të Italisë.

Ata me siguri do të bëjnë një ekip të madh.

Clooney u shfaq në skenë, dhe u bashkua me Stevie Wonder, Katy Perry etj emra të njohur të skenës.


Para Obama mbërriti në teatër, Stevie Wonder i udhëhequr nga turma e cila mbështeste Obamën edhe për një mandat tjetër.

Clooney gjithashtu foli lidhur me situatën që ka qënë 4 vjet më parë dhe tani duke patur një përmirësim të dushëm të aksioneve, gjithashtu Osma bin Laden nuk jeton më, dhe shumë raste me fakte konkrete që shprehin se Obama duhet të fitojë dhe një mandat për të përfunduar misionin e tij.

KOMENTE