Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Qentë darkojnë në restorant (VIDEO)
English

Qentë darkojnë në restorant (VIDEO)

Dy qen duke pritur me padurim ushqimin e tyre në "restorant", dhe në kohën e pritjes ata nuk morrën asgjë për të pirë.

Kjo video ka pasur shumë komente pozitive. Disa njerëz ishin të shqetësuar për qentë se ata mund të dëmtonin veten me pirunjtë, por çdo gjë shkoi mirë.

Por qentë janë miqtë më të mirë dhe në të vërtetë ata pas një praktike u paraqitën mjaft mirë gjatë darkës në restorant.

Ata janë shumë të sjellshëm, dhe e dinë se si duhet të sillen kur ulen në restorant.

Kjo video ishte një sekuencë, nuk ka ndërprerje apo redaktim - dhe dy qentë patën një kohë të mrekullueshme .. koordinimi i duarve nuk ishte i para planifikuar - çdo gjë ishte në dorë të qenve - por ne të dy vepruam intuitivisht mbi ndjenjën e lëvizjes së qenve, plus që kamarieri mund të flasë më qartë se çfarë bënin qentë, ka shpjeguar njëri prej organizatorëve kryesorë të videos.
1415

KOMENTE