English

Edhe Jennifer Lopez ka nevojë për korse Spanx (FOTO)

Ajo është e njohur në mbarë botën për figurën e saj femërore.
Por duket se edhe Jennifer Lopez ka nevojë për një grimë ndihmë kur është fjala për të mbajtur nën kontroll kthesat e saj, pasi ajo tregoi korsenë Spanx që ajo kishte veshur poshtë kostumit të saj në koncertin e saj në Bolonjë, Itali, natën e së enjtes.
Këngëtarja 43-vjeçare pa dashur nuk i ka shpëtuar dot syrit të kamerave për të vënë në dukje korsenë e saj, një moment kur është kthyer në skenë duke i treguar audiencës trupin e saj, shkruajnë mediat italiane.

Megjithatë ajo ndihet e qetë pasi shumë prej kritikave ishin pozitive pasi është normale që kushdo me një kostum të tillë vesh poshtë korse Spanx, për të treguar dhe patur nën kontroll trupin gjatë lëvizjeve në skenë.

Jennifer do të interpretojë në Gjermani, Belgjikë dhe Francë gjatë javës së ardhshme, para se të sjellë "Dance Again" në Londër, në Arenën O2 më 22 tetor.

KOMENTE