Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Arrestohen 39 persona, pjesë e një rrjeti trafikantësh shqiptarë dhe kosovarë
English

Arrestohen 39 persona, pjesë e një rrjeti trafikantësh shqiptarë dhe kosovarë

Policia franceze ka arrestuar 39 persona në sajë të një operacioni për shkatërrimin e një rrjeti trafikantësh heroine, shqiptarë dhe kosovarë.

200 oficerë sigurimi kryen një seri kontrollesh mëngjesin e djeshëm pranë kufirit të Gjermanisë me Zvicrën.

Zyrtari tha se rrjeti i drogës zotëronte qindra kilogramë heroine në rajonin francez të Mulhouse-it dhe përtej kufijëve. Gazeta Le Figaro njoftoi se droga shitej në sasi jashtëzakonisht të mëdha.

KOMENTE