Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Aurel Allisha kërcënon me granatë Vjollca Paravani
English

Aurel Allisha kërcënon me granatë Vjollca Paravani

Blutë e Korçës kanë arrestuar Aurel Allisha, 37 vjeç, pasi ka kanosur me një granatë Vjollca Paravani, 48 vjeçe.

Policia në momentin e arrestimit i ka ndaluar dhe granatën që mbante në dorë, i cili thuhet se shkak për këtë veprim kanë qënë disa motive banale.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen 17 të qytetit Korçë. I arrestuari tani akuzohet për “kanosje dhe mbajtje pa leje të municioneve luftarake”.

KOMENTE