Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Bamir Topi: plaga me e madhe e këtyre 20 viteve është mashtrimi (VIDEO)
English

Bamir Topi: plaga me e madhe e këtyre 20 viteve është mashtrimi (VIDEO)

"Indiferentizëm kriminal" kështë e ka cilësuar kreu i FRD-së Bamir Topi, mungesën e dialogut mes qeverisë dhe ish të përndjekurve politikë.

Nga Elbasani, Topi ka komentuar grevën e urisë, duke i cilësuar të drejta kërkesat e ish të përndjekurve për dëmshpërblim te plote financiar. Kreu i FRD ka premtuar se forca qe ai drejton ka një projekt politik ndryshe nga partite e vjetra të tranzicionit. Sipas Topit plaga me e madhe e ketyre 20 viteve është mashtrimi që vjen përmes përfaqesuesve të partive politike ne Shqipëri.
1436

KOMENTE