Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Gjergj Ndreca flet nga Athina: Me Berishën na ndan Haga (VIDEO)
English

Gjergj Ndreca flet nga Athina: Me Berishën na ndan Haga (VIDEO)

Gjergj Ndreca, një prej dy grevistë ve të urisë që i vuri flakë n vetes në shenjë proteste, u përgjigjet deklaratave të kryeministrit Berisha, sapo ka dalë nga salla e reanimacionit të spitalit grek në Athinë ku ai ndodhet i shtruar.

"Me Sali Berishën do të na ndajë Haga", ka qënë mesazhi i tij me lot dhe dhimbje i cili e ka quajtur fajtorin më kryesor kumarxhi, që luan me jetën e kombit të vet.
Ndiqni videon
1429

KOMENTE