Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Këpucë perfekte për Halloween (FOTO)
English

Këpucë perfekte për Halloween (FOTO)

Halloween nuk është shumë larg dhe për të gjithë ata që nuk kanë vendosur akoma se çfarë të veshin për atë ditë, stilistët Mariana Fantich dhe Dominic Young kanë hedhur në treg këpucë të çuditshme ku goma e tyre përbëhet plot nga 1050 dhëmbë madje dhe prej "floriri".

Në fakt nuk janë proteza njerëzore por janë proteza plastike dhe mjaft komode.

Megjithatë, disa kanë qenë të shpejtë për të shprehur mospëlqimin e tyre në hartimin e këpucëve fantastike.
Një komentator shkroi Ideja është me të vërtetë interesante, por fakti i thjeshtë i të menduarit që kam dhëmbë nën këmbët e mia më bën për të vjellë.

Artistët, të cilët kanë qenë duke punuar së bashku që nga viti 2008, thuhet se puna e tyre i adresohet paralelizmit ndërmjet evolucionit shoqëror dhe evolucionit në botën natyrore.

KOMENTE