Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Pornostarja Nadya Suleman, akuzohet për neglizhencë ndaj 14 fëmijëve të saj
English

Pornostarja Nadya Suleman, akuzohet për neglizhencë ndaj 14 fëmijëve të saj

Octomum Nadya Suleman, nëna e 14 fëmijëve që ka filluar karrierën si pornostar vetëm për të siguruar jetë më të mirë për fëmijët e saj, është akuzuar tashmë se ajo ka filluar të lër pasdore fëmijët pasi është mjaft e angazhuar në jetën e saj pornografike.

Ajo ka qenë e ftuar në programin Drag Queen në New York kua ka hedhur poshtë akuzat për të cilat janë përhapur lart e poshtë.

37 vjeçarja gjithashut ka shfaqur edhe një pjesë të filmave të saj pornografikë në klub nate XL e shoqëruar me brohoritje të audiencës.
Gjithashtu ajo është akuzuar se ka lejuar njërin prej fëmijëve të saj të abuzohet seksualisht, gjë që ajo përsëri e ka hedhur poshtë.

Akuzat janë bërë nga ish dadoja e Nady Suleman në zyrat pë Shërbimet dhe mbrojtjen e fëmijëve.

37-vjeçarja iu përgjigj akuzave, duke i quajtur "gënjeshtra të zhurmshme" të sajuara në duart e hidhura të ish-punonjësve.

Menjëherë pas kësaj, zyra e DA Orange County tha se ata kishin refuzuar të gjitha akuzat e bëra nga dy dadot, sipas TMZ, duke thënë se nuk kishte prova të mjaftueshme për të justifikuar veprime të mëtejshme.

KOMENTE