Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Sandra Bullock zihet në dush me Chelsea Handler (FOTO)
English

Sandra Bullock zihet në dush me Chelsea Handler (FOTO)

Me sensin e saj të humorit dhe buzëqeshjen miqësore, Sandra Bullock është përshkruar zakonisht si ëmbëlsia e Amerikës.

Por aktorja ka larguar ëmbëlsinë e saj këtë radhë, madje dhe rrobat e saj duke u kthyer në një skeç i keq për seritë e reja si ajo u pa duke biseduar me Chelsea Handler në dushet e stafit të punës së tyre madje dhe e ka goditur në fytyrë aktoren tjetër.

Aktorja Bullock, 48 vjeç, ka ndërprerë Chelsea në dush, para fillimit të emisionit për të sulmuar "mashtrimin" e saj në një program.

Në një rend komedi në fillim të emisionit, Chelsea, 37, ishte duke qëndruar lakuriq në dush, kur ajo e gjeti veten ballë për ballë me Sandrën.

Sandra një fituese e Oscar e qortoi atë: "Ju keni një përgjegjësi për respektimin e një shfaqje. Kjo vjen direkt nga goja e Oprah në veshin tim, në gojën time, nga goja ime në veshin tuaj, trupin tuaj poshtë, nga vagina juaj, deri në vaginën time.
Tema e përgjithshme e këtij mesazhi është se ju jeni një zhgënjim i madh. Vetëm për shkak se ju jeni personi i vetëm në televizion natën vonë.
Ju keni një përgjegjësi të jeni një rol model për vajzat e reja ... dhe keni nevojë për të hedhur jashtë pijet alkoolike."
Gjithashtu Sandra e qortoi atë që të mos flinte me të gjithë mysafirët që ftoheshin në emision.
Ndërsa Chelsea më pas iu kthye se ajo nuk flinte më, me të gjithë dhe se ajo zbuloi se në këtë skenë Sandra nuk ishte lakuriq në të vërtetë por vetë ajo ishte nudo.

Pas largimit të Sandrës, Chelsea përfundon dushin e saj me ndihmën e një asistenti.

KOMENTE