English

Rita Ora, vjen me një pamje Marylin Monroe

Rita Ora, karakterizohet nga dëshira për të qënë ndryshe gjithmonë në paraqitjen e saj sidomos kur është fjala për diçka speciale.

Për të festuar përvjetorin e 111-të departamentit të dyqanit Bergdorf Goodman në Nju Jork të enjten mbrëma, Rita Ora mbërrin me një pamje të re që ka habitur të gjithë.

21 vjeçarja elegante përveç urimeve të saj ka marë dhe kritika lidhur me tatuazhet e saj që në një veshje të tillë do të ishin më mirë të mos ishin.

Në ceremoninë e përurimit edhe emra të tjera të ekranit qenë shndërruar në ikona bukurie.

KOMENTE