English

Aksident te mbikalimi Shën-Vlash, në autostradën Tiranë-Durrës. Një i vdekur

Mbrëmjen e djeshme në autostradëna Tiranë-Durrës, pranë mbikalimit të Shën-Vlashit ka ndodhur një aksident me pasojë vdekjen e personit.

Trupi i pajetë u gjet nga banorët e zonës të cilët kanë lajmëruar dhe policinë.

Nuk dihen rrethanat e aksidentit dhe nuk dihet as emri i viktimës por policia po punon për zbardhjen e aksidentit tragjik.

KOMENTE