Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Victoria Beckham: E dua biznesin tim ndaj dhe më pëlqen të jem e hollë
English

Victoria Beckham: E dua biznesin tim ndaj dhe më pëlqen të jem e hollë

Cheryl Cole, kohët e fundit zbuloi se gjatë miqësisë së saj të shkurtër me Victoria Beckham, nënë-e-katër fëmijëve ka pohuar se Victoria ishte e lumtur duke qenë hollë.

Victoria u fotografua të hënën në Nju Jork duke treguar gjymtyrët e saj të holla dhe të gjata, nën një palë xhinse që mbulonin këpucët e saj.

Në shoqërinë e një grupi miqsh, 38-vjeçarja ishte tepër e rehatuar në veshjen e saj, pak larg nga stili klasik dhe elegant.

Cheryl Cole dhe Victoria kaluar disa ditë së bashku në Baden Baden, Gjermani gjatë Kupës së Botës 2006.
Victoria gjithmonë ka qënë në "shënjestër" për peshën e saj që kur ishte pjesë e Spice Girls, por kur u pyet ajo u përgjigj se ishte e lumtur me të qënit e hollë dhe aq më tepër që biznesi i saj ishe fusha e modës duhej të ishte e hollë pasi mund të provonte çdo gjë.
"E dua biznesin tim ndaj dhe më pëlqen të jem e hollë", ishte përgjigjia e saj.

KOMENTE