English

Coco me skena lakuriqe në spektaklin e saj të ri Peepshow

Ajo është duke u përgatitur për një zhvendosje të përkohshme në Las Vegas për sezonin e saj të ri në programin e valleve për të rritur Peepshow.

Ndërsa ka dhe pak kohë për tu zhvendosur, Coco Austin është i sigurt për tu përshtatur me veshjet e saj të modës.

Coco ka treguar trupin e saj me forma të dëshiruara nga shumë fansat e saj, përmes një fustani të ngjitur me trupin e saj, si ajo u largua nga studiot NBC në Nju Jork.

Biondja e famshme do të bëjë debutimin e saj si Bo Peep, në 3 dhjetor, një rol të luajtur më parë nga Madison Holly e cila tani është shtatzënë.
Ajo është shprehur se ndihet mjaft e entuziasmuar në rolin e saj të ri por dhe me zhvendosjen në Las Vegas.
Dhe ndërsa roli ka të bëjë me disa lakuriqësi, Coco tha se ajo nuk ka gjetur asnjë hezitim nga burri i saj, reperi Ice-T.

Ajo shtoi se në Las Vegas Sun: "Ai ishte përkrahës i parë. Pa mbështetjen e tij, unë nuk do të kisha shkuar në Vegas, sepse unë kam qenë për JO në fillim.

KOMENTE