Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Elizabeth Taylor, në krye të listës, fiton më shumë të ardhura
English

Elizabeth Taylor, në krye të listës, fiton më shumë të ardhura

Michael Jackson nuk kryeson më listën me të ardhurat më të mëdha sipas Forbes.

Aktorja Elizabeth Taylor ka arritur të kalojë yllin duke kryesuar listën me 210,000,000 dollarë të ardhura ku shumica e tyre vijnë nga ankandi i xhevahirëve.

Kjo do të thotë se të ardhurat e Jackson-it tani, janë në vendin e dytë edhe pse ai është i vdekur.

Elizabeth Taylor ka kaluar Michael Jackson në listën e shitjes së stolive por
pritet që Michael Jackson do të shkojë përsëri në krye.

Pasuria e tij zotëron një pjesë të konsiderueshme në katalogun ATV të Sony, e cila përfshin artistët si Taylor Swift, Lady Gaga dhe The Beatles.

Gjithashtu ai fitoi të ardhura dhe nga Soleil du Cirque që tregon tregojn historinë e vdekjes së tij.

Përveç ankandit, Taylor Elizabeth, e cila arriti 184.000.000 $ gjithashtu aktorja ka fituar 75.000.000 $ nga shitja e saj e parfumit White Diamonds.

Ajo vdiq në vitin 2011 në moshën 79 vjeçare.

KOMENTE