Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Chelsee Healey, ndahet nga i dashuri se ai nuk pëlqente asgjë (FOTO)
English

Chelsee Healey, ndahet nga i dashuri se ai nuk pëlqente asgjë (FOTO)

Ajo gjithmonë është kritikuar për veshjet e saj në vite, pasi asnjëherë nuk ka patur shije.

Edhe këtë herë për të festuar ditëlindjen e saj ajo ka nxjerrë nga garderoba një veshje jo të përshtatshme por dhe të kombinuar në mënyra bajate.

Chelsee Healey, padyshim e ka zgjedhur për të bërë përshtypje dhe sa më shumë të diskutojnë rreth saj, pasi ajo ndihet e lumtur në këtë mënyre.

Chelsee Healey është e hapur për të treguar se ajo është ndarë nga i dashuri i saj Oliver Norburn, për shkak të dehjes së saj dhe daljes në rrugë në gjendje të tillë. Por ajo ka shpjeguar për revistën Reveal, se ai nuk pëlqente asgjë që kjo bënte dhe se në Ibiza ajo shkoi me qëllim që të nxiste ndarjen nga ai pasi nuk donte të ndihej më në depresion nga sjellja e tij.

KOMENTE