Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Christina Aguilera, jam lodhur duke qënë e dobët (FOTO)
English

Christina Aguilera, jam lodhur duke qënë e dobët (FOTO)

Christina Aguilera me veshje tjetër të "frikshme" bashkë me të dashurin e saj kanë qënë pjesë e festës për Halloween.

Gjyqtarja e Voice, deri tani, pakditë mund të numërosh për të me veshje normale, pasi veshjet e saj gjithmonë kanë qënë të "vogla" për trupin e saj.

Dhe flokët e saj ishin përshtatur më së miri me veshjen. Ajo ndihet e lumtur me paraqitjen e saj aq sa ka ndarë dhe puthjen me të dashurin e saj para kamerave.

Aguilera ka një djalë 4 vjeç dhe ajo është kritikuar që të jetë mbi peshë. Por ajo është shprehur: " jam lodhur duke qënë një vajzë e dobët, dhe unë jam e lumtur në këtë mënyrë".

KOMENTE