Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Instituti kanadez i Teknologjisë (CIT), ofron programe masteri. Filluan regjistrimet
English

Instituti kanadez i Teknologjisë (CIT), ofron programe masteri. Filluan regjistrimet

Canadian Institute of Technology (CIT) informon publikun se në bazë të vendimit të Bordit të Akreditimit Nr. 366, datë 17.09.2012, Ministria e Arsimit dhe Shkencës me anë të rendit no.487, datë 18.10.2012 ka dhënë liçencën për CIT për të ofruar programe master në fushat e mëposhtme:

Programet Master Profesional në:
Inxhinieri industriale
Inxhinieri software
MBA

Programet shkencore Master në:
Inxhinieri industriale
Inxhinieri software
MBA
Data e fillimit është 7 janar 2013. Por ka 10% zbritje në dispozicion deri në 15 dhjetor 2012 për ata që regjistrohen më shpejt se kjo datë.

KOMENTE