Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Kelly Brook, në rolin e saj të ri, pothuajse lakuriq
English

Kelly Brook, në rolin e saj të ri, pothuajse lakuriq

Ajo është e njohur për figurën e saj perfekte, kështu nuk është çudi që Kelly Brook ka vendosur të lërë pas dore të gjitha në skenë.
Këngëtarja është duke u përgatitur për t'u bashkuar me grupin "Crazy Horse" dhe ajo nuk do të lerë asgjë për të imagjinuar kur zgjedhe kostimin e saj.

Ajo nuk ka ndierë aspak siklet kur ka postuar fotot e saj në Twitter madje as dhe kur dëshironte ti bënte vetes fotografi me kostumin e saj që tregonte kthesat e trupit të saj.

Kelly do të bashkohen në një linjë që simbolizojnë femrat e famshme në një shfaqje estrade duke përfshirë Dita Von Teese, Carmen Electra dhe Pamela Anderson.
Ajo ka vendosur për t'u bashkuar me spektaklin parisien në 1 nëntor vetëm për një javë.
Kelly tha: "Disa njerëz ëndërrojnë për të fituar një Oskar ose një medalje ari ... Unë kam ëndërruar për aq kohë sa mbaj mend të bëhem një balerinë e grupit "Crazy Horse".
"Kur dëgjova që grupi po vinte në Londër, unë mendova se duhet me patjetër të jem pjesë e tij dhe unë jam në ekstazë për të bërë një pjesë të vogël së bashku me Crazy Girls në Londër. '
Ajo do të kryejë 'Lecon d’Erotisme', një nga aktet më komike të kabareve, dhe do të shfaqet si karakter i gjallë sexy dhe 'Miss bisou' në të gjithë shfaqjen.

Iota Theoreme, një balerin i çmendur dhe ish-Drejtor i Forever Crazy, do të punojë me Kelly Brook për përgatitjen në rolin e saj.

32-vjeçari qëndron në bukurinë e saj përsëri, por ajo është e frikësuar nga plakja.
"Është shumë e tmerrshme. Por unë mendoj se gjëja më e bukur e në lidhje me plakjen, është që ju mund ta pranoni jetën në një mënyrë të sigurt,kur ju keni shumë përvojë ", tha ajo.

KOMENTE