Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Tom Daley, lakuriq vetëm për të tërhequr fansat e tij
English

Tom Daley, lakuriq vetëm për të tërhequr fansat e tij

Jemi mësuar ta shohim gjithmonë me kostum sportiv noti sidomos gjatë Lojrave Olimpike 2012.
Por Tom Daley këtë herë ka shkuar një hap më para, duke i trajtuar tifozët e tij në një fotografi lakuriq të pacipë.

Duke u paraqitur plotësisht lakuriq vetëm me një copë letër që mbulon modestinë e tij, 18-vjeçari atlet tregoi fizikun e tij si gjithmonë në formë.
Megjithatë, kishte një arsye të veçantë pse ai e bëri këtë:

Tom ishte duke u përpjekur për të tërhequr tifozët e tij, për të ndjekur llogarinë e tij në faqen e internetit, duke i mbajtur ata me video, dhe foto nga sjellja e tij e përditshme.

Gjithashtu Tom ka qënë pjesë e një feste të mrekullueshme dhe të gëzueshme ne rastin e Halloween në Londër.

Veshja e tij kishte lënë mjaft përshtypje te miqtë e tij të cilët dukeshin mjaft të kënaqur për orët që kishin kaluar bashkë.

KOMENTE