Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Qentë vishen për Halloween (FOTO)
English

Qentë vishen për Halloween (FOTO)

A thua vërtet të jenë të kënaqur me veshjet e tyre për Halloween? Këta qen janë veshur nga pronarët e tyre dhe për të mos qëndruar në shtëpi kanë shkuar për të festuar edhe ata festën e Halloween, por fytyrat e tyre në fakt duken të trishtuara.

Me sa duket ose nuk i ka pëlqyer shfaqja ose janë të mërzitur me pronarët e tyre, të cilët i shndërruan në qen të shëmtuar...

KOMENTE