Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Elton John dhe partneri i tij, së shpejti prindër për herë të 2-të
English

Elton John dhe partneri i tij, së shpejti prindër për herë të 2-të

Elton John dhe partneri i tij do të bëhen prindër. Elton që më parë kishte deklaruar për mikrofonin e mediave që pas djalit të parë ai dëshironte dhe një tjetër pasi nuk dëshironte që ta linte vetëm pa vëlla.

Dhe ja pranvera e ardhshme do të sjellë dhe fëmijën e dytë të çiftit.

Ata shpehen për The Sun se emri i gruas që po mban në bark fëmijën e tyre nuk do të mësohet kurrë dhe ata e duan atë si një motër përveçse ajo është shpërblyer mjaft mirë financiarisht.

Elton, 65 vjeç, dhe Davidi, 50 vjeç janë martuar në vitin 2005 dhe tashmë do të jenë prindër të dy fëmijëve të tyre.

KOMENTE